Bad Company 2 Vietnam

Już za kilka dni premiera Battlefield Bad Company 2 Vietnam. Dla osób korzystajacych z systemu zamówień pre-order 18.XII. nastąpi D-Day!

Czyli dla mnie również 🙂

Natomiast w sklepach pojawi się Vietnam 21.XII. Gdzie w pudełku zakupimy kod odblokowujący dodatek, najprawdopodobniej w całości drzemiący w naszych kompach wraz
z patchem R10.

Teraz kilka słów o BC2 Vietnam i jego historii.
Wszyscy jestesmy pod wrażeniem filmów dotyczących wojny wietnamskiej (1957-1975), i mamy w pamięci takie tytuły jak: Byliśmy żołnierzami, Full Metal Jacket, Good Morning Vietnam, Pluton, Łowca Jeleni, Rambo, Hamburger Hill, Ptasiek i wiele innych.
Zapewne wszyscy również pamiętamy, ciarki przechodzące przez plecy, gdy widzieliśmy pierwszy raz atak śmigłowców, w tle słyszymy Wagnerowski Cwał Walkirii a w powietrzu unosi się zapach napalmu o poranku!

Apocalypse Now

Wracajac do Bf’a i jego odsłony dotyczącej konfliktu wietnamskiego. Nie jest to pierwsza próba EA i DICE w serii. Poprzednia, oficjalna wersja gry to Battleffield: Vietnam. Nie była ona jednak ogromnym hitem, choć ma rzesze wiernych fanów do dzisiaj, w tym i autora tekstu ;).

Ale może opowiedzmy historię serii oraz jej odsłon osadzonych w klimacie napalmu, Jackie Danielsa – dla przyjaciół Johnnie Daniels 😉  i nieśmiertelnych CCR!

Fortunate Son

Pierwszą omawianą pozycję zajmuje modyfikacja pokaźnej części serii gier Battlefiled.
A mianowicie  BF42, samego BF:V oraz BF2: Eve of Destruction

 

EoD

EoD historia

Dlaczego na pierwszym miejscu jest modyfikacja Bf’a?! Ponieważ fani serii stworzyli to, czego im najbardziej brakowało zaledwie w kilka miesięcy po premierze BF42 – wywierając ogromne piętno na kształt pojawiającego sie w naszej wyliczance Battlefield: Vietnam.

Bf:V

Mamy rok 2010, EA i DICE ‘wypuszczają’ na rynek BFBC2:V. Co tam znajdziemy? Postaram się możliwie najpełniej odpowiedzieć na to pytanie w następnym artykule o BC2V.

BC2:V

 

Yoss

Lubisz to? Poleć to innym:

2 komentarze do “Bad Company 2 Vietnam”

  1. Raczej vietmamu nie ma w patchu R10, choćby dlatego, że nie umieścili by plików vietnamu na kompach ludzi, którzy za niego nie zapłacili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.