Posiadacze PS 3 chcą zwrotu pieniędzy za grę CoD Black Ops

Za Onet Gry

Powstała petycja, której pomysłodawcy chcą zwrotu pieniędzy za „Call of Duty: Black Ops” dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3.
Podpisuje się pod nią coraz więcej osób. Wszystkie domagają się, aby Activision zwróciło im pieniądze za „Call of Duty: Black Ops” w wersji na konsolę Sony. Dlaczego?

W treści petycji czytamy, że „Call of Duty: Black Ops” na PlayStation 3 mogło być pod każdym względem lepsze, a przynajmniej równie dobre, jak wersja na Xboksa 360, tymczasem ma brzydszą grafikę, gorsze oprogramowanie oraz mniej możliwości. To nie podoba się niektórym graczom na tyle, że oczekują oni całej kwoty wydanej na grę.

Treść petycji można znaleźć tutaj. Kiedy piszemy te słowa, podpisało się pod nią już niemal 200 osób. Activision jeszcze nie zareagowało na apel graczy. Wątpliwe, że pieniądze zostaną im zwrócone, ale przynajmniej uda im się zwrócić uwagę na ważny dla wielu aspekt (różnice między wersjami na PlayStation 3 i Xboksa 360 oraz ogólnie traktowanie poszczególnych grup graczy są często zarzewiem nieparlamentarnych dyskusji na forach internetowych).

Lubisz to? Poleć to innym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.