Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4 – konkurs Battlefield.pl

W związku z nadchodzącą premierą Battlefield 4 portal Battlefield.pl ma dla Was miłą niespodziankę ogłaszając Konkurs “Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4!” Co należy zrobić aby wygrać dość ciekawą nagrodę? Wystarczy wysłać na adres e-mailowy konkurs@battlefield.pl, pracę w formie filmiku, komiksu, zdjęcia lub ewentualnie krótkiej historię ze zdjęciami, w której pokażecie, że jesteście gotowi na najnowszą odsłonę serii. Oczywiście im zgłoszenie będzie bardziej kreatywne i zwariowane tym lepiej ;).

Nagroda główna to rewelacyjna karta graficzna Nvidia GeForce Gainward GTX 770, która na pewno ucieszy każdego prawdziwego fana Battlefield.

Pozostałe nagrody to:

2 miejsce – koszulka Battlefield 4 (rozmiar L) z eventu #B4BF4 + książka Battlefield 3: Rosjanin

3 miejsce – książka Battlefield 3: Rosjanin

Jak w każdym konkursie tak i tutaj są pewne zasady. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Zasady konkursu:

1. Konkurs pt. “Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4” jest organizowany przez portal Battlefield.pl
2. Zgłoszenia konkursowe w formie maila z załącznikiem; czyli wyślijcie nam filmiki (bądź link do niego, np. na YT), komiksy, zdjęcia, ewentualnie krótką historię z zdjęciami pokazującymi jak bardzo jesteście gotowi na Battlefield 4 przyjmujemy do godziny 20:30 dnia 31 października 2013 roku. Im bardziej kreatywne i zwariowane zgłoszenie tym będzie lepiej ocenione. W pracy musi znajdować się opis “Twój_nick_na_BF.pl – Battlefield.pl” (np trzymana w ręce kartka w przypadku zdjęć/filmiku/komiksu bądź w formie jednego slajdu w przypadku krótkiej historii zawierającej zdjęcia).
3. Mail ze pracami dodanym jako załącznik należy wysłać na nasz adres e-mailowy konkurs@battlefield.pl. W temacie maila muszą być zawarte słowa „Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4 ”. Maile z innym tematem będą automatycznie odrzucane, dlatego podczas tworzenia maila proponujemy go skopiować.
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy zarejestrowany użytkownik portalu forum.battlefield.pl (przed godziną 19:00 dnia 24.10.2013) z wyjątkiem administratorów, moderatorów oraz redaktorów serwisu. Zgłoszenia osób zarejestrowanych po w/w godzinie nie będą brane pod uwagę
5. Każdy użytkownik forum.battlefield.pl może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe.
6. Wyboru zwycięskich prac konkursowych dokonuje redakcja Battlefield.pl.
7. Wyniki konkursu wraz z listą zwycięzców zostaną podane najpóźniej do godz. 23:59 w dniu 03 listopada 2013 roku.
8. Każdy uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę.
9. Nagrody za udział w konkursie zostaną wysłane do zwycięzców nie później niż w ciągu 20 dni od ogłoszenia wyników.
10. Portal Battlefield.pl zastrzega sobie prawo do unieważnienia pracy konkursowej i/lub konkursu, bez podania przyczyny.

 

W skrócie:

Robicie zdjęcie, z którego jasno wynika, że po premierze BF4 nie będziecie musieli odchodzić od PC po picie/jedzenie/dzieci(?), na którym to dodatkowo znajduje się kartka z napisem Twój_nick_na_BF.pl – Battlefield.pl” (np Uapa – Battlefield.pl). Wysyłajcie je na adres konkurs@battlefield.pl podając w temacie „Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4 ”. Czekacie najpóźniej do 23:59 3 listopada 2013 roku i jeżeli się Wam poszczęści to wygraliście, którąś z nagród. Powodzenia!

Lubisz to? Poleć to innym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.