Kup Medal of Honor Warfighter a dostaniesz dostęp do bety … Battlefield 4


Całkiem niedawno, światek Battlefielda, obiegła sensacyjna wieść o … Battlefield 4. Pamiętacie że przy zakupie Medal of Honor dawano nam wdostęp do Bety Battlefield 3. Podobnie jest teraz.
Przy zamówieniu preorderowym Medal of Honor Warfighter dostaniemy dostęp do bety BF4…

Na stronie EA czytamy

Drodzy fani Battlefield –

Ekipa DICE ciężko pracuje nad kolejną odsłoną serii Battlefield. Nasi fani mogą zagwarantować sobie dostęp do testów beta Battlefield 4, już dziś zamawiając w przedsprzedaży grę Medal of Honor Warfighter. Choć w tej chwili nie mamy żadnych nowych informacji na temat Battlefield 4 – pamiętajcie, tylko tutaj znajdziecie potwierdzone wieści na ten temat – to chcemy skorzystać z okazji i podzielić się naszymi przemyśleniami na temat serii Battlefield.

(…)
W tej chwili nie jesteśmy jeszcze gotowi, by mówić o Battlefield 4. Mamy nadzieję, że nadal będziecie cieszyć się grą Battlefield 3 i zawartością dostępną w ramach usługi Battlefield 3 Premium. Namawiamy Was do zakupu gry Medal of Honor Warfighter, tworzonej przez studio Danger Close z wykorzystaniem technologii Frostbite 2 oraz darmowej sieci społecznościowej Battlelog. Pamiętajcie, że zamówienie Edycji Limitowanej Medal of Honor Warfighter w przedsprzedaży gwarantuje dostęp do bety Battlefield 4 bez dodatkowych opłat.

Do zobaczenia na polu walki!

Myślę że potencjał BF3 nie został do końca wykorzystany a już czeka nas nowa odsłona BF. Mam (płonną) nadzieję że ten Battlefield biędzie dopracowany …

Lubisz to? Poleć to innym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.