Gameplay BF3 już w poniedziałek 6 czerwca.

Za Battlefield Blog

Jak możemy wyczytać na Battlefield Blog , już w ten poniedziałek 6 czerwca na targach E3, odbywających się w Los Angeles, odbędzie się konferencja na której zaprezentowane zostaną nowe informacje o Battlefield 3.
Zaprezentowana zostanie gameplay zarówno z trybu single jak również tak długo oczekiwana rozgrywka z trybu multiplayer. Zapowiedziano że na konferencji zostanie zaprezentowana mapa z rozgrywki wieloosobowej “Operation Métro” i co najważniejsze każdy z uczestników konferencji będzie mógł sam zagrać i przekonać się czy istotnie nowy Battlefield zacznie wyznaczać nowe trendy w kategorii sieciowych FPS.

Drugą niespodzianką zaserwowaną przez EA jest zapowiedź nowego serwisu społecznościowego dla graczy Battlefield 3 o wstępnej nazwie Battlelog.

Battlelog także pozwala na zarządzanie listą znajomych, skład drużyn, stworzyć własne oddziały (?), korzystać z rozmów głosowych i obserwować postępy w swoich znajomych w czasie rzeczywistym i wiele więcej. Battlelog wg zapowiedzi EA ma być całkowicie pozbawiony opłat dla graczy.

Czekamy cierpliwie do poniedziałku i liczymy na obszerne relacje czy tryb multi będzie godnym następcą poprzednich edycji Battlefielda. Oczywiście mamy nadzieję że wreszcie ukażą się rzetelne informacje o wymaganiach sprzętowych gry.

Lubisz to? Poleć to innym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.