Battlefield 3 – Edycja Limitowana w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

Za Gram.pl

W sklepie gram.pl można już składać zamówienia na Edycję Limitowaną gry Battlefield 3 w wersjach na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Zawartość Edycji Limitowanej Battlefield 3 zostanie ujawniona wkrótce. Będzie ona dostępna jedynie w ofercie pre-order w tej samej cenie, co edycja zwykła po premierze gry.

Battlefield 3 to kolejna część znanej serii gier akcji/FPS przeznaczonych do rozgrywek sieciowych. Najnowsza odsłona cyklu bazuje na technologii Frosbite 2.0, co oznacza przede wszystkim zaawansowany system destrukcji otoczenia (silnik ów wykorzystano m.in. w Battlefield: Bad Company 2). Zatem na porządku dziennym będzie niszczenie osłon, budynków etc. Jedną z map, które pojawią się w grze jest miasto składające się głównie z klaustrofobicznych uliczek.

Battlefield 3 trafi do sklepów jesienią tego roku. Już teraz możecie zapewnić sobie pierwszeństwo w wysyłce rezerwując egzemplarz w sklepie gram.pl. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (na razie nie wiadomo czy tylko napisy, czy również dubbing).

Zamów Battlefield 3 – Edycja Limitowana na PC
Zamów Battlefield 3 – Edycja Limitowana na X360
Zamów Battlefield 3 – Edycja Limitowana na PS3

Lubisz to? Poleć to innym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.