Battlefield 2042, wracamy na współczesne pole walki.

No i wreszcie jest !! Dziś EA zaprezentował wreszcie, krótki, ale dość widowiskowy trailer najnowszej odsłony Battlefield. Po kilkuletnim męczeniu graczy historycznymi klimatami, w jakie nas wprowadzały Battlefield 1 i Battlefield V, postanowiono wrócić do niedalekiej przyszłości, czyli do roku 2042. I tak rozwiano wszelkie plotki wszechwiedzących, że kolejny tytuł będzie się nazywał Battlefield 6. Mimo faktu, że rozgrywka dzieje w niezbyt odległej przeszłości, to jednak większość sprzętu (choć niecały) wyglada dość współczesnie.

Mapy zapowiadają się na dość zróżnicowane i jak to zwykle bywa w tej serii, należy wspomnieć o widowiskowej oprawie graficznej, która po raz kolejny położy na łopatki inne tytuły. Widoki są obłędne i jak znam życie, wielu z graczy zamiast wypatrywać przeciwnika, będzie zachwycać się krajobrazem. Co nie powinno nas dziwić, DICE w tym tytule, mocniejszy nacisk położyło na Levolution, który tutaj zdecydowanie mocniej będzie wpływać na rozgrywkę i będzie nas zmuszał do całkowitej zmiany taktyki. Całość zapowiada się wręcz epicko.

Ale co tam bedę opowiadał. Zobaczcie lepiej sami.


Lubisz to? Poleć to innym:

Jeden komentarz do “Battlefield 2042, wracamy na współczesne pole walki.”

  1. Również czekam, Chic nieco obawiam się braku podziału na klasy. Oby Battlefield nie stoczył się na to samo dno co CoD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.